oferta / meble tapicerowane / Vero Apartamenti

Firma "Vero" sp. z o.o. jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w produkcji i sprzedaży mebli wypoczynkowych w skórach naturalnych. Ofertę cechuje powiązanie współczesnej stylistyki i komfortu wypoczynku. Wzornictwo to w większości nowoczesne i oryginalne programy mebli uzupełnione o kilka modeli klasycznych. "Systematycznie powiększamy ofertę produktową, aby coraz lepiej zaspokajać oczekiwania wymagających klientów poszukujących do wnętrz rozwiązań w dobrym stylu, wygodnych i trwałych."

 

Wysoki standard produktów osiągnięty został po przez  stosowanie wyłącznie naturalnych skór licowych, bardzo trwałe rozwiązania zwiększające komfort siedzenia oraz szereg funkcji poprawiających wygodę użytkowania.

 

Zalety mebli Vero  doceniają klienci w kraju i za granicą. Uznanie znalazły także w oczach jury konkursów meblowych. Firma jest stałym gościem na rodzimych, najważniejszych targach meblowych - MTP MEBLE w Poznaniu i MTM w Ostródzie. W roku 2008 podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich uhonorowani zostaliśmy ZŁOTYM MEDALEM za funkcjonalny model "IRIS" oraz główną nagrodą "ACANTHUS AUREUS" za stoisko najbardziej sprzyjającej realizacji strategii marketingowej firmy. Natomiast podczas Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie firma zdobyła statuetkę i  tytuł "DEMONY BIZNESU".

Dostępne modele:

"Kopania Meble" Adam Kopania

Tadeusza Kościuszki 12    19-300 Ełk

tel: 87 610 00 20

e-mail: kopaniameble@op.pl

Copyright © 2015 Kopania Meble. Wszystkie prawa zastrzeżone.