oferta / meble młodzieżowe

Firma DOLMAR jest producentem mebli pokojowych, zarówno skrzyniowych jak i tapicerowanych. Istniejemy od 1981 roku w związku z czym posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli. Posiadamy nowoczesne maszyny wykwalifikowanych pracowników, co gwarantuje sprawny proces produkcji. Nasze produkty charakteryzują się wysoka jakością połączoną z należytą estetyką oraz nowoczesnym wzornictwem. Każdego roku wprowadzamy nowe wzory, które wychodzą naprzeciw zmieniającym się gustom i oczekiwaniom naszych klientów. Chcemy aby wnętrza wyposażone naszymi meblami były miejscem wypoczynku, w którym klienci czują się komfortowo. Ich zadowolenie jest dla nas sprawą priorytetową.

Nasza oferta posiada szereg mebli systemowych, zapewniających kompleksowe rozwiązania do pokoju młodzieżowego i dziecięcego, salonu, sypialni, przedpokoju, garderoby,  powierzchni biurowych i hotelowych. W naszej ofercie znajduje się również szeroki asortyment mebli tapicerowanych: komfortowe narożniki, sofy, fotele.

Tworząc nasze produkty dokładamy wszelkich starań aby zastosowana technologia produkcji gwarantowała ich trwałość i niezawodność a proponowane wzornictwo komfort i wygodę użytkowania.

 

Firma "Idźczak-Meble", którą tworzy dynamiczny zespół fachowców zajmuje się produkcją mebli użytkowych. Doskonała jakość, niezwykła precyzja wykonania oraz wysoka estetyka mebli jest od lat doceniana na rynku polskim oraz europejskim.

Chcąc sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów dbamy o to, aby meble z kolekcji "Idźczak-Meble" posiadały zawsze aktualny fason. Sumiennie staramy się, aby produkowane przez nas meble klasyczne jak i nowoczesne były zawsze aktualne z panującymi trendami. Firma "Idźczak-Meble" jest obecna na rynku meblarskim od 1989 roku.  Oferujemy Państwu meble skrzyniowe jak i tapicerowane. Na szeroki asortyment firmy "Idźczak-Meble" składają się zarówno meble pojedyncze jak i meble systemowe.

 

 

Firma ‘’Młot Meble’’ jest profesjonalną fabryką mebli o wysokim standardzie, zatrudniającą dobrze wyszkoloną załogę.

Przedmiotem działalności jest produkcja i sprzedaż mebli skrzyniowych.

Rozwój firmy, nowe inwestycje, ukierunkowano nie tylko na wzrost produkcji i jakości, ale także na wprowadzenie technologii pozwalającej spełnić wysokie standardy obowiązujące w Państwach Unii Europejskiej w zakresie Ochrony Środowiska.

 

Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku polskim od 1993r.

 

 

"Kopania Meble" Adam Kopania

Tadeusza Kościuszki 12    19-300 Ełk

tel: 87 610 00 20

e-mail: kopaniameble@op.pl

Copyright © 2015 Kopania Meble. Wszystkie prawa zastrzeżone.